Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

A nyáron el kellett olvasnunk egy könyvet, és most nem olvasónaplót kell írnunk, hanem könyvajánlót. Én most leszek hetedikes, de még nem csináltam ilyet, ezért nem tudom mindek kell benne lennie, stb. A könyv: Gárdonyi Géza : A láthatatlan ember.

Aki esetleg tud szempontokat adni, esetleg írni pár dolgot amit leírhatok, annak nagyon hálás lennék.



2015. aug. 9. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon régen olvastam a könyvet, ezért csak általánosságokat írok, amik egy könyvajánlóban lenni szoktak.

Kiknek (melyik korosztálynak) ajánlod a könyvet és miért? Mennyire találod hitelesnek a szereplőket, a kor leírását, amelyikben játszódik a regény? Mi lehet, ha van, a tanulsága a regénynek? Milyen tanulsággal szolgálhat annak, aki elolvassa?

Remélem, ezzel már tudsz kezdeni valamit.

2015. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!