Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt 14 évesen?

Hogyan szerezzek pénzt 14 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék megvenni pár dolgot, de sajnos nincs rá pénzem, szüleimtől már nem akarok kérni így is elégszer kellett már tőlük kérnem, kb. 20000-30000 FT-ről lenne szó, gondolkodtam azon hogy a régi nem használt cuccaimat eladom jofogáson stb, szerintetek ez jó ötlet lenne? Illetve ha tudtok még valamit akkor leírnátok.

14/F


2015. aug. 9. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Naponta megkérdezik ezt, egyrészt ha annyi eszed nicns, hoyg erre rákeres,s úgy sehogy, másrészt hivatalos úton szintén sehogy, harmadrészt meg vállalj a környéken fűnyírást, locsolást, kerti munkát, amiért talán kapsz egy kis aprót.
2015. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy szó: Lemondás!

Mondj le egy időre azokról a dolgokról amikot meg szeretnél venni. Várj vele, míg lesz pénzed-szülinap,névnap,karácsony, esetleg egy kis zsebpénz- hidd el, nagyon hamar össze tudod gyűjteni így a pénzt, csak türelmesnek kell lenned.

2015. aug. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mire koltenéd talan ha leírod adok annyit.
2015. aug. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkozóm hetek óta, soha nem kapok pénzt, ballagásra sem kaptam...

Szülinapra sem kapok soha, nevnapomat soha nem ünnepeljük, van osszekuporgatva nekem 10-20-100 forintosokban 5000 ft, kb 3 éves koromtól gyűjtöm.

Soha nem költöttem nagy dolgokra, mindig max egy 500-ast.

De most szeretnél vásárolni és lóvé kéne, társasházban nem tudok füvet nyírni, ösztöndíjas nem vagyok.

Lehet felkene raknom pár cuccom Facere és lenne par ezresem.

Ha van vmi jó ötleted megoszthatnám velem is! Cserébe én is mondok 1-2 hasznos dolgot. :D

2015. aug. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!