Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Költözés. Esetleg film ajánlás?

Költözés. Esetleg film ajánlás?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tudom feldolgozni ezt a temat... segitseg kellene. Nagyon rosszul erzem magam hogy ujra elkell hagynom a barataimat(nem az elso koltozesem) valaki segitene esetleg valami vigjatekot vagy valamit kuldene? elöre is köszönöm

2015. aug. 10. 06:12
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy esetleg egy könyvet ajánlanátok(a fajta mindegy)
2015. aug. 10. 06:18
 2/4 anonim válasza:
Ennek a filmnek nincs sok köze a költözéshez, de engem mindig felvidít, és ráébreszt, hogy az új lehetőségre mindig IGENT kell mondani. [link]
2015. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kezd el nézni a trónok harcát :D viccen kívül :D azt hittem hogy egy ócska sorozat, most meg már imádom.
2015. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit nem lehet feldolgozni azon, hogy máshová sodor az élet? Örülj neki! Újabb barátok, újabb ismeretségek, lehetőségek. Most képzeld el, hogy egy faluban laksz, és egész életedben ugyanazt az 50 embert látod, akármit csinálsz is. Ha boltba mész, velük találkozol, ha kimész sétálni, csak ők köszönnek rád, ha inni akarsz egyet, a megszokott arcok néznek rád...
2015. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!