Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a cigi szag ellen?...

Mit tegyek a cigi szag ellen? Nem olyan régen költöztünk be egy lakásba ahol 2 évig dohányoztak, sajnos az étkezős konyhába nagyon lehet érezni a cigi szagot! Nem tudom ezt mivel tudnám el tüntetni a szagot?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Növényekkel és/vagy olyan elektromos illatosítókkal , tudod , amit reklámoznak :D
2015. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:
Egy alapos meszelés, csempék, bútorok alapos lemosása sokat segít. Meg egy Google: cigiszag megszüntetése.
2015. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már utána néztem ennek és sok helyen azt írták,hogy ecet tegyek egy tálba és próbáljam ki 1 napot volt kint! De Nem sok sikerrel, kicsit ecet szag volt addig amíg nem párolgót el! Sajnos más meg nem jutott az eszembe! Tapétát meg hogyan mossam le és mivel?
2015. aug. 10. 16:06
 4/5 anonim válasza:
a tapéta az nagyon beveszi a cigi szagot . ismerősöméknél is volt . szerintem a tapéta utálatos és nem szellőzik a fal . szerintem szedesd le és meszelj ki aztán falfestés . legalábbis én ezt tenném ha tudok mást majd megírom.:)
2015. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tapétát lemostam ecettel mert azt mondták akkor szag el tűnik kíváncsi leszek! Amúgy a tapéta le volt festve azért tudtam lemosni!
2015. aug. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!