Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosszul esik ha a barátnőm...

Rosszul esik ha a barátnőm incselkedik azzal a fiúval aki nekem tetszik ez baj?

Figyelt kérdés
ettől én rossz vagyok? vagy szólnom kéne neki ? vagy csak túlreagálom?

2015. aug. 12. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én másik kategóriába tenném a kérdést!

Szólj neki,beszélj vele,de ne legyél nyuszi a pasival szemben sem,mert még a végén ők össze jönnek,te meg hoppon maradsz!

2015. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tud róla a fiú, hogy tetszik neked?

Tud róla a barátnőd, hogy tetszik neked az a fiú?


[Vagy nem szólsz senkinek, de te úgy érzed, hogy lestipi-stopiztad a fiút gondolatban, és mostmár senki nem szólhat hozzá? De ezt honnan kéne tudnia bárkinek? Cédula van a fiú homlokán FOGLALT felirattal, vagy mi a szösz?]

2015. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a barátnőm tudja h nekem tetszik a fiu... a fiu hiszem hogy tudja..
2015. aug. 12. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ez a helyzet, akkor megkérdezném a barátnőmet, hogy szándékosan bosszantani szeretne? és azért incselkedik a sráccal?

Szólj neki, hogy ez téged zavar! Nem is kicsit!

2015. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Én is így vagyok vele.

Amikor megtudta, hogy tetszik nekem egy fiú azóta kezdet el vele beszélgetni vele.

Megmondtam neki, hogy az az érdekes, hogy amióta megtudta, hogy tetszik nekem azóta nagyon jóban van vele. De ő ezt letagadta.

Én meg inkább lesz@rtam őt és nem is foglalkoztam vele.

igazából mással is ezt csinálja. Nem értem, hogy miért jó neki ez.

2015. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Velem meg az volt hogy a multkor is aki tetszett nekem ő összejött vele holott tudta hogy nekem tetszik xd
2015. aug. 16. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!