Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt 20-kg-ot lelehet...

6 hónap alatt 20-kg-ot lelehet fogyni? Ha igen hogyan, diéta stb.182cm/95kg 14/F. Melette konditerembe járnék heti 2x és melette ithon is végeznék gyakorlatokat. Melyik gyakorlatok a legjobbak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 4 hónap alatt fogytam 20 kilót. Hogyan?

1. Teljes elhatározással. Ha ez nincs meg, akkor nem fogsz fogyni.

2. Teljes étrendváltozással. Keményen le kell mondani bizonyos finomságokról. Kenyér, cukor, édesség, még fagyi sincs. Semmi pékárú. Ha tésztát eszem akkor csakis teljes kiőrlésűt. De a legfontosabb a mennyiség.

3. Én heti 4x járok konditerembe.


Idézek egy mondatot.


"A sikeres fogyás titka valójában igen egyszerű: égess több energiát, mint amennyit beviszel. "

2015. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ithonra milyen gyakorlatokat javasolsz?
2015. aug. 13. 08:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Korod?
2015. aug. 13. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehezen és kínok között.Erős fizikai igénybevétel kell, pl. napi futás 15-20 km, kerékpározás 30-40 km, vagy úszás napi 4-6 km. Nem diéta kell, hanem kevesebbet enni és több folyadékot inni.
2015. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!