Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye hogy lezuhan...

Mennyi az esélye hogy lezuhan egy repülő egy viharban?

Figyelt kérdés

Reggel 6 kor indulok bécsbe és csak 50 perc lesz az út.Nagyon sokszor utaztam mãr repülőn de csak kisseb széllökések voltak.A kérdés hogy le tud e zuhanni viharban a gép és letudják e rakni?Mivel állitólag vihar

lesz arra felé.



2015. aug. 13. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Viharban sokkal veszélyesebb az úton közlekedni mint a levegőben. Ha olyan nagy vihar lenne, nem indítják el a repülőt. Ennyire egyszerű.
2015. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb az esélye mint megtalálni a szerelmet
2015. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom csak azért irom mert láttam videóban hogy a gép oldalazva szállt le kb.Meg a faterom a célnál voltak és a pilota nem kezdte meg a leszállást mert vihar volt azt 1 oráig keringtek addig amig be nem mentek szolni higy mivan a géppel és megprobálták lerakni.hát sikerült nekik.
2015. aug. 13. 22:22
 4/6 freedom12 válasza:
50-50% vagy lezuhan vagy nem. De nem csak a vihar miatt zuhanhat le egy repülő. De hát ha ügyes a pilóta akkor reméljük megoldja hogy leteszi a gépet. Bár ha tényleg annyira nagy vihar várható akkor lehetséges hogy a gépet sem indítják el. Sok sikert a jó landoláshoz :) 16/L
2015. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ismerem az 50-50 et az a vicces válasz :D amugy tudom hogy a legbiztonságosabb de mégis ha felmerül valami nagy probléma az nagyon sok eséllyel végzetes.amugy swissel fogok menni.én ugy tudom a swiss nagyon jó társaság
2015. aug. 13. 22:25
 6/6 anonim válasza:

Az esély mindig 50% arra, hogy megtörténik és 50% arra, hogy nem.

Sosem az esély a fontos, hanem a valószínűség! Melyik eredménynek mennyi a valószínűsége! Ez a döntő.


A legjobb példa a lottó.

Mennyi az esély, hogy megnyerem a lottó 5-öst. 50% igen, 50% nem.

Az 50% igen valószínűsége nagyon kicsi, míg az 50% nem valószínűsége nagy.

2019. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!