Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ricz miatt lépett ki Fullmoon...

Ricz miatt lépett ki Fullmoon az animeaddictsból?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy Fullmoon többek között már azért nincs az animeaddictson mint munkatárs, mert Ricz és ő jól kijönnek egymással? Főleg a kerekasztalos beszélgetések után? :(

#net #animés #Ricz #Fullmoon
2015. aug. 17. 15:38
 1/5 A kérdező kommentje:
És Andusia meg FFnF nyíltan nincsenek jóban már régóta Riczcel... Ezért rúgták ki?
2015. aug. 17. 15:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de Fullmoon volt a legnormálisabb, legprofibb írójuk.

Az animeaddictson egyébként a moderátorok és az adminok egyfolytában kötekednek a látogatóikkal, tehát azon se lepődnék meg ha a vezetőség autokrata, bunkó viselkedése miatt hagyta volna ott az egészet.

2015. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy Ricz miatt, azért mert ők "jóban vannak". Andusia és FFnF jól tudja, hogy a kapcsolatuk nem befolyásolja Fullmoon munkáját. Ami viszont meglepő, legalábbis számomra, hogy Fullmoon-t a munkatársak listájából egyből kivették, szerintem megérdemelt volna egy tiszteletbeli címet, és meghagyni, mint volt munkatársat. De ahogy látom erre nincs külön tér. Sajnálom, hogy így alakult, de ilyen az élet.
2015. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet van benne valami. Állítólag Nobut szintén Ricz miatt kezelik fenntartásokkal. (Meg azért is, mert elég cifra híreket küldd be, és azok inkább bulvárra hajaznak.) Mostanság -OJ- van élvonalban hírszerző fronton, és nagyon jó munkát végez, megállja a helyét híríróként is. Amondó vagyok, bármi is történt Fullmoonnal, a szerzők ezután is majd jönnek-mennek.
2015. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Korrigállak előző. Nem csak Nobu ír(t) bulvárt, Yoshi is előrukkol kirívóbb témákkal. Én örülök annak, ha minél színesebb cikkeket olvashatok a főoldalon. Ehhez a figurabemutatók és az instagramos képposztok is egyaránt hozzátartoznak. Mellesleg az adminok senkit nem kezelnek fenntartásokkal csak azért, mert X személyhez van vagy volt köze... Nincs megkülönböztetés. Fullmoon azon pofonegyszerű oknál fogva nem munkatárs többé, mert alig volt ideje híreket írni. A magánéletére koncentrál. Remélem, kielégítettem a kíváncsiskodásodat kérdező.
2015. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!