Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már nemn szeret engem a...

Már nemn szeret engem a legjobb barátnőm? Miért viselkedik ilyen furcsán?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve vagyunk legjobb barátnők. Nyár eleje óta visszahúzódó velem és ha valamin megsértődik elvörösödik meg kitágul a pupillája. Mindig én hívom, ő sose hív fel pedig mondtam már neki hogy hívjon meg amikor el akarok vele menni pl.vásárolni vagy moziba mindig van valami kifogása. Múltkor megláttuk egymást a fesztiválon, és csak állt ott nagy szemekkel, hogy én mit keresek ott. Meg mikor mondom neki, hogy adjon puszit, utána mindig valami baja van én ezt nem értem. Szerintem furcsán viselkedik.
2015. aug. 17. 17:35
 1/10 szántóvető ***** válasza:
biztos szebb vagy nála,nem tud érvényesülni a társaságodban.a kanját nem rohamoztad meg?ezeken kívül még 1000 oka lehet :)
2015. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy " a kanját nem rohamoztad meg?"
2015. aug. 17. 18:42
 3/10 szántóvető ***** válasza:
pasijára nem mozdultál-e rá.
2015. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem lehet, hogy valamivel megbántottad? Ha megsértődik, akkor biztos van rá oka. Osztálytársamnak is volt egy ilyen barátnője, aztán kiderült, hogy annyira megbántotta, hogy még csak észre sem vette. A barátnője csak azért maradt mellette mert nem akarta elveszíteni. Azóta már megbeszélték a dolgokat és jóban vannak :-) Szerintem beszéld meg vele hogy mi a baja akkor is ha te úgy érzed, hogy nem tettél semmi rosszat.
2015. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mindig amikor megkérdezem tőle mi a baja azt mondja hogy semmi már elegem van szerintem ő nem is akar az lb-m lenni mer nem tesz semmit ezért a barátságért
2015. aug. 18. 10:27
 6/10 anonim válasza:
Figyelj lehet, hogy egyszerűen csak visszahúzódóbb mint te. Ez még mindig jobb mint ha irányítana téged. Szerintem becsüld meg, hogy ilyen jó barátnőd van hiszen 2 éve kitartotok egymás mellett és manapság már nem sok tartós kapcsolat létezik barátságba és szerelembe egyaránt. Ha nem akar a legjobb barátnőd lenni azt majd tudatja veled. Egyébként hány évesek vagytok? :)
2015. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem tök cuki ha egy lánynak kitágul a pupillája :3
2015. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

14

utolsó gondolom te fiú vagy

2015. aug. 18. 10:36
 9/10 anonim válasza:
én úgy tudom hogy a tág pupilla utalhat alkoholfogyasztásra esetleg drogozásra is
2015. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Közösüljetek. Az mindig jót tesz.
2015. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!