Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok jól hangzó fiúneveket...

InstagramGirl kérdése:

Tudnátok jól hangzó fiúneveket írni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,ezek a nevek a blogos-könyvemhez lenne.Ha írtok,köszi a válaszokat :)

2015. aug. 18. 08:48
 1/4 anonim válasza:

Alvin, Aladár, Ádám, Ármin, Ákos

Bence, Bende, Beni, Bendi, Bazsi, Barni, Boldi

Csabi, Csongi,

Dávid, Dani,

Feri,

Máté, Matyi, stb?

2015. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Istenem, ha ehhez nincs fantáziád, hogy akarsz könyvet írni? A nevek kiválasztása a legkönnyebb, de azért nem kéne félvállról venni. Van olyan is, hogy beírod, hogy összes név, és akkor kidobja. Meg amúgy van itt olyan kérdés, szerintem több is, hogy "nektek milyen fiú nevek tetszenek?" Csak nem feltétlenül ebben a kategóriában. Igyekezni kell a legjobban ráillő neveket adni a szereplőknek. Legalábbis kéne, és bocsi, hogy nem választ írtam, na de komolyan mááá, hát na!!:) Előbb legyen meg valami kis sztori, ezt nem lehet így erőltetni. Ha mások mondják meg, akkor mi lesz a tiéd? Szerintem ha előbb már van valami, személyiséghez könnyű keresni a nevet, mert nem azért szoktunk el kezdeni blogot írni, mert írni akarunk, hanem, mert van egy ötletünk, amit megírnánk. Nulla ötlettel, meg hogy neveket nem tudsz magadtól válogatni, hát nemtom, nem biztos, hogy jó ötlet ilyenbe belekezdeni, mert akkor meg lehet, hogy idegelni fog téged, hogy folyton elakadsz. :/ Na, jóvan, bocsi mááá tényleg, de ez szerintem így van.
2015. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bence, Gergő, Kevin, Richárd, Dominik, Bálint, Csaba, Gábor
2015. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Holló

Farkas

Zsolt

Balázs

Róbert

Dávid

Dániel

Attila

2015. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!