Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vámpirnaplók szerintetek?

Vámpirnaplók szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha mondjuk lesz Vámpirnaplókból 8.évad akkor van esély rá hogy Nina Dobrev benne lesz ?

(Kicsit hiányozni fog Delena :/)



2015. aug. 18. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a 7. évad sem lett leforgatva teljesen, de ha lesz majd 8.évad akkor szerintem nagyobb az esély arra hogy az Elenát alakító Nina nem lesz
2015. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne folytatniuk, mert a főszereplő nélkül a sorozat hülyeség. Én is szerettem Delenát, épp ezért nem hiszem hogy megfogom nézni a 7. évadot.
2015. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is rosz lesz igy elena nélkül nem is kellett volna folytatniuk ...:/ Igy mi lesz Damonel ?
2015. aug. 20. 20:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mar nagyon unalmas volt, hogy minden a draga kicsi Elenarol szolt. Varom a 7.evadot, biztos h sokkal jobb lesz.
2015. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

7.évad lesz az utolsó,ezt egy interjúban mondták. Mind emellett azt is megemlítették hogy Elena (Nina Dobrev) visszatérő szereplőként vissza jöhet pl: visszaemlékezésekben.

Meg véleményem szerint akkor ha már visszaemlékezésben szerepel akkor szerintem az évad utolsó részében feltűnik lezárni a sorozatot..gondolom én...

2015. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Julie Plec azt nyilatkozta a Comic Con-on, hogy mar a 8.evadra is meg van a sztori
2015. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

4-es egyet értek veled,nem fog hiányozni Elena. Max az hogy már Katherint sem láthatom,mivel a színésznő teljesen kilépett:DD

De mellesleg tuti,hogy már nem jön vissza. Delenát meg ideje volt lezárni,mert konkrétan az ötödik évadtól az egész sorozat csak róluk szólt,folyt a nyál...Én reménykedem,hogy Bonnie és Damon kicsit összemelegedik szerintem van rá némi esély:D

2015. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem lesz 8. évad, mert Katről (Bonni) volt egy cikk, h a 8. évadból lehet h kiszáll. De szerintem már nincs értelme folytatniuk, mert most rlkezdenek egy új részt és mire annak is vége, addigra a 28. Évadnál tartanak majd
2015. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ok sem tudjak meg, hogy lesz e folytatas a 7.utan. Megmondom oszinten, hogy bar elek-halok a sorozatert, millioszor neztem mar vegig, de ideje lenne lezarni. Teny, hogy utalom Elena karakteret, de igy, hogy mostmar o sem lesz, se Jeremy, se Tyler, se osi csalad, igyar nagyon nem lesz az igazi.
2015. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Így 3 evaddal később gondolom már mindneki tudja mi lett.... eleinte én is örültem h nem lesz Elena NAGYON IDEGESÍTŐ volt viszont a szerelmi 3szög az nagyon tetszett de amikor Elena végleg választott akkor persze nagyon örültem h damont de már mégsem volt az igazi és a 7. Évad sztem nagyon szar volt de a 8. Az jó lett (bár a lezárás nekem fura volt)
2018. ápr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!