Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok telefon kártyát...

Soshy kérdése:

Hogyan tudok telefon kártyát venni?

Figyelt kérdés
Erdélyben élek, ezért nem tudom, hogy ez hogyan működik. Az egyik ismerősöm mondta, hogy nem olyan egyszerű telefon kártyát(számosat) venni. Szóval akkor nem úgy működik, hogy bemegyek egy boltba, és veszek egy kártyát? Kell valami lakcím is hozzá, vagy?

2015. aug. 18. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt úgy hívják, hogy SIM-kártya. A telefonkártya az más, amivel régebben az utcai telefont lehetett használni.

Ha SIM-et akarsz venni, akkor akkor kell személyi igazolvány, mert felírják az összes adatodat. Magyarországon legalábbis így működik.

2015. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor elég a személyi igazolvány?
2015. aug. 18. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálatok hogyan van, de itt van olyan, hogy "lakcímkártya" az is kell hozzá. De ha nálatok minden adat benne van a személyiben, akkor nyilván elég az is.
2015. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezaz...mert nekem lakcímkártyám sincs :D de beszélek egy rokonnal, aki ott él, és majd vele hozatok egyet :D köszi
2015. aug. 18. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!