Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Watchdogs-ba kellene egy kis...

Watchdogs-ba kellene egy kis segítség?

Figyelt kérdés
megvettem egy fegyvert és hogy lehet berakni az inventorydba mert én a hangtompítós pisztoly akarom berakni de nem kínálja fel hogy berakjam

2015. aug. 20. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kontrollerrel játszom. Bal vállgomb nyomvatartásával jön elő a fegyverválasztó, jobb stickkel kiválasztod a felső fegyvert, a D-paddal lehet a felső állásban levő fegyvert jobbra-balra lapozni. Minden pisztoly, amit addig felvettél vagy megvettél, ott van.

Ha megvetted, akkor elő kell jönnie.

2015. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én pc-n játszom és megvettem de nem jön elő
2015. aug. 20. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnyomod a gombot ahol a fegyvereket tudod váltogatni (azt hiszem TAB, de régen játszottam vele), utána rámész a pisztolyra és ott (talán GÖRGŐvel, mondtam régen játszottam) addig váltogatod amíg nem lesz a hangtompítós pisztoly. Minden fegyver ott van, tudod váltogatni, hogy mit használsz.
2015. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ez nekem bevált
2015. aug. 21. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!