Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell levelet feladni?

Hogyan kell levelet feladni?

Figyelt kérdés
Még soha nem adtam fel levelet, ezért nem tudom, hogy mit is kell ilyenkor csinálni. Az Egyesült Királyságba szeretnék levelet küldeni, de nem tudom, hogy elég-e az, hogy ha egy teljesen üres borítékra ráírom a címet a jobb alsó sarokba, meg szerzek rá bélyeget vagy van valamilyen különleges boríték hozzá. Eléggé hülyének érzem most magam, emiatt. Szóval mik a lépések ilyenkor? És elfogadják a levelet, ha mondjuk én bélyegzővel az elejére rányomtam egy jelet?

2015. aug. 20. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A levelet berakod 1 tök általános borítékba, a boritékra ráirod a címzettet, bemész a postára, ott pedig átadod az ügyintézőnek, aki rak rá szükséges értékben bélyeget, te pedig fizetsz.
2015. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. aug. 20. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!