Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy a saját...

Úgy érzem, hogy a saját nememhez vonzódom. Valós alapú lehet a félelmem? (Több lent)

Figyelt kérdés
Soha nem voltam szerelmes, 12 éves koromban mindenki rávágta Justin Biever-re, hogy "Ojj, de cukika", de én nem. Engem taszított. Egy pasira se mondtam még, hogy helyes, kivéve a Violetta sorozatbeli Diego-ra, de húsvér srácokra abszulút soha. Néha azt érzem, hogy szívesen megcsókolnám Miley Cyrus-t vagy más sztárokat. Nem tetszik ez nekem, valahogy nem lehetne elérni, hogy inkább a férfi nemhez vonzódjak?

2015. aug. 20. 17:51
 1/3 anonim válasza:

De könnyen.

Kitartás kell hozza.

Ha meg ismersz majd később egy kedves fiút, akkor minden megváltozik majd benned.

2015. aug. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ez fog jönni magától, ahogy egyre több dolgot ismersz meg. És ha a lányok jönnek be? Azzal mi a baj? Amint idővel jobban kialakul, remélem majd el tudod fogadni magad, ettől függetlenül :)
2015. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi ez csak addig fog tartani amig ki kell nyalnod a baratnodet, rogton nem leszel leszbi (hogy honapos retek szavaival eljek) amugy normalis ilyen korban mindenki elgondolkozik ezen, nagy valoszinuseggel elmulik.
2016. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!