Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is szokott suttogva...

Más is szokott suttogva magához beszélni?

Figyelt kérdés
Már kisgyerek korom óta vannak furcsa szokásaim. Most biztos bolondnak tartotok, de pár pár éve az a szokásom, hogy mindent elmondok magamnak suttogva mikor senki sem lát a szobámba és senki sem hallja. Elmondom például hogy mit miért csináltam, mik a teendőim holnap, stb. Le szeretnék erről már nagyon szokni mert eléggé bolondnak nézne valaki ha meglátná, de nem tudom hogy mivel tudnám kompenzàlni. Lehetséges a napló íràssal. Mindig is szerettem mindent rendszerezni, egy helyen tudni, valószínű ezért kezdtem el mondani magamnak hogy mit hogy kéne megcsinálnom. Nektek mi erről a véleményetek?

2015. aug. 21. 00:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az esetleges helyesírási hibákért, csak nem valami jó a telefonom :/
2015. aug. 21. 00:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Láttad a Ragyogás című filmet? Neked is az a bajod van:D

Szoktam, de nem úgy mint te. Csak néha elmondok egy-két szót, vagy egy fél mondatot. Bár mikor ideges vagyok akkor szoktam egész mondatokat is mondani. De ez ejsze más tál tészta. Néha szoktam tényleg csak magamnak, de röviden, egy-két szóval.

2015. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen vagyok, csak nem suttogok hanem fejben beszéltek magamhoz. Vagy pl. Lehet hogy hülyeség, de néha a fejemben elképzelem, hogy valakivel beszélgetek, és megkérdezem tőle, hogy ezt jól csináltam? Vagy hogy mit rontottam el,stb.:D
2015. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy mindenki feldolgozza, ami történt vele. Csak nem ilyen módon, a tied egy kicsit fura. :) Én például vázlatosan, szavakban végiggondolom, hogy mit kell tennem, ha bonyolultabb, akkor elképzelem. Én inkább szeretem elképzelni, mint elmondani. :D De én az elmúlt ingereket is elképzelem (mit csinálhattam volna másképp, hogy lett volna jobb, mi lett volna, ha...)
2015. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, néha. ..de ennyire nem. Csak pl, hogy na ideülök a géphez. De mondjuk csak akkor, ha van a másik szobában valaki, de valahogy akkor is magamnak mondom. Erre mondják, hogy ha nincs közönség, nincs bohóc.
2015. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem olyan mintha valakihez beszélnék és neki mondanék, magyaráznék el mindent. De ugye nincs ott senki, hanem magamnak magyarázom. Szerintem kicsit félelmetes :S
2015. aug. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!