Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetem meg az interne...

Pistihun52 kérdése:

Hogyan nézhetem meg az internetem jelszavát? Mert nekem nem wifim van hanem asztaligéphez van csatlakoztatva az internet.

Figyelt kérdés

#nézhetem meg a netem jelszavát?
2015. aug. 22. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerződésben benne szokott lenni az adsl bejelentkezéshez szükséges adatok. Ha nincs, akkor az ügyfélszolgálaton adnak új jelszót. Ennek elérhetősége is benne van a szerződésben és onnan fognak is kérni pár adatot, tehát készítsd elő mindenképp. Kabeles internetnél (pl. UPC) nincs jelszó.
2015. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés köszi nekem UPC-m van de ha az alapértelmezett átjárónak a kódját beírom a googléba akkor kidobja ugye a bejelentkezés oldalt és már próbálkoztam de nem enged be.
2015. aug. 23. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha saját routered van, akkor le tudod resetelni és az alapértelmezett jelszóval be tudsz lépni (persze utána mindent be kell konfigolni előlről). Ha az UPC adta, akkor az ügyfélszolgálattal kellene beszélni.
2015. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!