Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
deny024 nevű felhasználó kérdése:

Milyen biciklit érdemes vennem ugratások szempontjából? Igen rugalmas, és erős kellene Az ár 60-80-ezer előre is kosz!

2015. aug. 26. 12:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen erős a karbon szálas vipera érdemes-e megvásárolni, önvédelmi célra? Tehát mennyire bírja a mechanikai sérüléseket? Nem szeretek már különféle husángokkal, vas rudakkal,...
6 éves rottweilert érdemes elhozni? Ajándékba adják ezt írják róla Rottweiler szuka 6 éves ingyen elvihtő. Jó erős csotozatú jó idegrendszerü, nagyon nyugodt vérmérségletű helyhiány miatt elviht
Leövey Klára Gimibe év közben (tizenegyedikbe) milyen átlaggal vesznek át? Érdemes lenne megpróbálnom akkor is, ha nem vagyok éppen jó tanuló?
Ma ki szökött a kutyám én meg ahogy voltam mezítláb szaladtam utána. Sikeresen rá léptem valamire egy nagyon erős fájdalmat éreztem. Most kör alakba lila a talpam de most is fáj...
Hétvégén éjszakai horgászatra mennék pár barátommal, és főként harcsára szeretnénk horgászni. Miyen csalival érdemes horgászni? És milyen damillal? (mert most 0.30-as damilom van...
Szeretnék csinálni egy 80. as évek körüli moped gyüjteményt és babetta vásárlás van soron. érdekelne vele kapcsolatban egy két vélemény mennyire mgebízható? Milyen erős?...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!