Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FACEBOOK! Véglegesen töröltek?...

FACEBOOK! Véglegesen töröltek? /Lent/

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor töröltem már a facebookomat és most amikor beakartam lépni azt írta hogy nem létezik ilyen email cím.


Régebben csináltam citromail-es email címet, aztán letörölték vagy nem tudom o.o

De ugyan úgy betudtam lépni a facebookomba, mikor letöröltem, most viszont nem tudok már belépni. Másfél hónapja töröltem, valaki tudna segíteni hogy miért, illetve mit csináljak?



2015. aug. 27. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
De minek törlöd le mindig??
2015. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinalj uj profilt.
2015. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges?? letöröltek??
2015. aug. 27. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:

A törlés folyamata is benne van a záradékban, a felnőtt életben hozzá kellene szoknod az apróbetűs részek figyelembe vételéhez is.

Nem úgy van, hogy felfüggesztik és bizonyos idő után törlődik, vagy ha nem lépsz be x idő után? De miért baj, ha úgyis törölted már annyiszor?

2016. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert szükséges volt a sulimhoz stb.

Azért töröltem magam annyiszor mert szünet volt és végre megszakíthattam minden felesleges emberrel a kapcsolatot, akik meg fontosak voltak ők máshol is elértek. De mindegy végül sikerült visszaszereznem.

2016. jan. 24. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!