Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy jobb a kép: szegéllyel...

Hogy jobb a kép: szegéllyel vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Egy animáció lesz.

Szegéllyel: [link]

Anélkül: [link]

Oké, egyelőre mindenhogy rossz, mert ez még csak egy vázlatféle, majd később kidolgozom, kijavítom. Csak mielőtt komolyabban belekezdenék, el kéne dönteném, hogy szegéllyel vagy anélkül csinálom. Nekem a ház szegéllyel, a táj viszont nélküle tetszik jobban, ezért vagyok gondban.

Szóval szerintetek az egész szegéllyel legyen vagy az egész anélkül?


2015. aug. 27. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen hatást szeretnél vele elérni. Nekem szegéllyel komorabb, szegély nélkül vidámabb.
2015. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szegéllyes jobban tetszik.
2015. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ szerintem is milyen történet lesz, milyen hangulattal, mondanivalóval. Talán a szegély nélküli "profibban" hat, nem olyan rajzfilmes. De el tudom képzelni, hogy az illik inkább a koncepciódba.
2015. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egy gyerekeknek készülő vidám, állatos animáció lesz.
2015. aug. 27. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehez kerdes.....A hatter szegely nelkul, a haz viszont szegellyel.
2015. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem néz ki jól, ha a fele szegélyes, a fele nem. Ezért nehéz.
2015. aug. 27. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok szakértő, de szerintem kontúrral jobb.

Gondolom a kontúr erősségét lehet állítani - halványíthatsz/vékonyíthasz rajta, amivel finomíthatod a hatást.

Szerintem a kontúr nélküli elmosódottabb, egybeolvadóbb képet ad. Ha így dolgoznál, akkor nagyon alapos árnyékolásra, tónusozásra lenne szükség, hogy élvezetes legyen a látvány.


Szóval én a kontúrost választanám.

2015. aug. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!