Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egyedül vagy otthon és...

Ha egyedül vagy otthon és csengetnek és valamiért nem tudsz ajtót nyitni akkor nem érzed magad rosszul?

Figyelt kérdés
Én mostanában egyre jobban így vagyok és tudom hogy hülyeség de akkor is van amikor inkább nem megyek addig fürödni amíg jöhet a postás pl. 10-14 óra között. Meg ha wc-re kell menni akkor nagyon sietek.Vagy nem csinálokolyan házimunkát addig ami túl hangos. Ugye hülyeség? Ez valami megfelelési kényszer felé nálam asszem. Itthon dolgozom úgy hogy sokat vagyok itthon.
2015. aug. 27. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én egyszer a macskámmal, kázmérral jártam úgy, hogy beszart a nappalibe, annak ellenére, hogy évek óta szobatiszta volt, nagyon megvertem, azóta is bűntudatom van :(
2015. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért érezném? Ha a postás jön magaddal cseszel ki mert csak akkor csönget ha neked hoz valamit amiért majd a postára kell menned?
2015. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!