Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ebay-ről rendeltem valamit,...

Ha ebay-ről rendeltem valamit, de letelt a határidő, és a "money back guarantee"-vel visszaigényeltem az árát, amit meg is kaptam, akkor ha később mégis megjön a termék mit kell tennem? Vissza kell fizetni a pénzt vagy ez már így marad?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
így marad
2015. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha korrekt vagy,kifizeted..de ha nem az sem gáz!
2015. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha megjön akkor kifizetném, de igazából egy hónapja a postán áll a nyomkövető szerint, gondolom valamelyik kedves dolgozó lenyúlta, vagy leesett a kocsiról.. szóval már annyi utána járás/probléma volt az egésszel, hogy meg is érdemlem, hogy ingyen legyen, akkor is ha megjön...
2015. aug. 29. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Még megjöhet!

Nekem napokba érkezett olyan cuccom,ami 3 hónapja rendeltem

2015. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
naa, ez bíztató :D
2015. aug. 30. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
meg is érdemlem, hogy ingyen legyen, akkor is ha megjön... - Isten mentsen minden eBayes eladot az olyan fergektol mint te....
2015. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

a kérdésfeltevőket meg az olyanoktól mint te..

több mint 2 hónapja várom, és nagyon fontos lett volna hogy megérkezzen. nem véletlenül vissza is adták a pénzt. ha úgy gondolják nem érdemlem meg, nem adják vissza. Mellesleg ha nem rendeltem volna egy másik terméket másik eladótól visszaadnám. de ha én lennék az eladó helyében, akkor nem is kérném vissza, mert úgy gondolom a határidő nem dísznek van kiírva.

2015. szept. 4. 00:55
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

amit csinalsz akkor is lopas, barhogy szepited meg melengeted a kis lelkedet az ocska kifogasaiddal


Sugd mar meg mi az ebay felhasznaloneved, hogy meg veletlenul se engedjem, hogy licitalj barmely listazott termekemre...

2015. szept. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném h bármidre is licitálna a kérdező...változtass a hangnemeden/stilusodon..jobban jár mindenki!
2015. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

eszemben sincs megadni, meg amúgy sem szoktam licitálni. nem lopás, mert nem kaptam meg, nem is fogom, a posta semmit nem tud róla. Még az is lehet, hogy az eladó a szemét, mert fel sem adta. Annak a nagy felhasználónak akitől rendeltem, meg se kottyan az a pénz, mintha 1 Ft lenne nekem, és fontosabb hogy én ne pontozzam le.

Jó problémás lehet az életed ha itt éled ki magad..csak majd legközelebb olyan kérdéseknél ahol megérdemlik.

2015. szept. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!