Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyek azok az országok,...

Melyek azok az országok, ahova a legegyszerűbb a kitelepülés, kivándorlás és munkavállalás, ahova esetleg nem kell vízum vagy viszonylag van rá lehetőség hosszú távra is tervezni?

Figyelt kérdés
Az egész világ érdekel, nem csak az EU országai. Kérlek Benneteket, hogy olyan személyek válaszoljanak, akik valóban kompetensek a témában. Egyéniben történő megkereséseknek is örülök!! Előre is köszönöm!

2015. aug. 31. 09:37
 1/3 goaus ***** válasza:
Az EU-n kivül nincs már ilyen hely, komolyan. USA, Kanada és AU (Új zéland még esetleg) ami nagyon felkapottak, de roppant nehéz letelepedni. Közép amerikába ment ki pár ismerős (Uruguay és Chile), nekik nagyon bejött, de nem voltam még, így fene tudja tényleg olyan jók-e.:)
2015. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Goausnak igaza van. Szerintem is csak az EU országaiban könnyebb a letelepedés és munkavállalás.

Én jelenleg Ausztráliában szívok immár 3 éve, persze még mindig nem kaptam meg az állandó lakosi vízumomat (PR Visa), talán 2016-ban???, és csak egy alulfizetett kisvállalkozó vagyok a férjem mellett. Én szívem szerint inkább Angliába mennék majd, a nővérem is ott él pár ismerőssel, és ők jobban boldogulnak ott segédmunkával, mint én a kenguruszigeten. London viszont állítólag nagyon drága.

Ott van még Svájc, ahol jólét van, de diploma nélkül érdemes minél hamarabb férjhez menni, majd lebabázni, és akkor minden szuper, unokatesóm ezt tette, és folyton dicsekszik az életével.

2015. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A húgomék Máltán vannak.pikk-pakk megy minden,ha beszélsz angolul.
2016. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!