Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aprox.hu, meg apron.hu...

Van aprox.hu, meg apron.hu is, a kettő közt mi a különbség?

Figyelt kérdés

Hirdetek bizonyos dolgot az aproxon, és ir egy sms-t egy érdeklődő. Idézem:

Üdvözlöm! Interneten látott hírdetése felkeltette a figyelmem: .... Ha még aktuális a hirdetése, kérem töltse fel az apron.hu oldalra


Gyanús szaga van a dolognak. Miért nem hív fel ha érdekli, vagy valami...


2015. aug. 31. 13:21
 1/5 anonim válasza:

Én is kaptam ilyen, sms-t. Azóta csináltál vele vmit?


Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2015. okt. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is kaptam ilyet pont ma, szerintem csak átakarják csalni az embereket arra az oldalra... Én nem rakom fel
2015. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam azóta semmit. Az aprox.hu sem egy nagy szám amúgy... a régi apródot jól elkúrták, az a baj :-(
2015. okt. 17. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ma töltöttem fel egy hirdetést a jófogásra és pár órára rá kaptam is az sms-t ugyanezzel a szöveggel. Erről a telefonszámról: +36 20 259 1949

Ez kéretlen reklámtevékenység, amelyet gondolom lehet jelenteni.

2015. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem az apróx bevált. Különben én is kaptam sms-t az apron oldal tulajdonosától hogy adja fel oda is a hirdetésem. Egy biztos nem korrekt hogy így sunyiba próbálja az ott hirdetőket magához csábítani. Egyszóval szánalmas. Az aprox tulaja helyében már jelentettem volna ahol csak tudnám.
2016. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!