Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha én mondok fel a munkahelyem...

Kelemen Kabátban kérdése:

Ha én mondok fel a munkahelyemen, jár e azután a munkanélküli segély, illetve az álláskeresési járadék? Ha igen, mik a feltételei, és milyen összegre vagyok jogosult,

Figyelt kérdés
Ha belemegyek a közös megegyezésbe, akkor ez hogyan érint engem anyagilag?(előre is köszönöm)
2015. aug. 31. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ha te mondasz fel akkor nem kapsz. De azért kérdezz utána.

Én közössel mondtam fel, és 3hó kaptam a járadékot amiért meg dolgoztam. Utána meg lehet még igényelni, aktív koruak járadékát az hiszem.ami 22800 ....azthiszem. előtte a 3havi sok mindent

2015. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ, hogy mennyit kapsz
2015. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de inkább ne itt kérdezz utána, hanem a munkaügyibe v. a neten
2015. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az aktív korúak járadékához mi kell?

Néhány hónap munkaviszony az elmúlt 3 évben pl. elég lehet?

Akkor is behívhatják az embert közmunkára?


És számít, hogy a munkaviszony megszűnése után mennyivel jelentkezik az illető erre az álláskeresési járadékra?

Köszönöm a válaszokat, azért írok de, mert igyekszem mindenhol érdeklődni.

(igen, önkormányzatnál is voltam, ott azt mondták, mindegy, az se baj, ha eltelt már pár hónap. de ez olyan furcsa nekem, ezért érdeklődöm)

2015. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!