Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a szellemekben?

Ti hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés
Pár napja 2 barátnőmmel a szellemek után elkeztünk keresni. Többször idéztünk meg szellemeket, és láttunk. Volt amikor ijesztő fejeket láttunk a falból kijönni, vagy egy kéz nyúlt ki. Olyan is volt, hogy ment, ült. Láttunk egy pirosas sárgás szemet a falon, ami eltünt, visszajött. Pislogott. Egy szem volt. Ti mit gondoltok, hisztek bennük?

2015. szept. 2. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szkeptikus vagyok. De szeretem a kísértetsztorikat :)
2015. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne! Szerintem léteznek. És ha nem is,akkor is nekem tök izgalmas hinni benne.
2015. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Én is a barátnőimmel kezdtem el nemrég keresni a szellemek után. Mi is pont ezeket láttuk... Persze a tanár nem hitt nekünk. Az egész osztály hülyének tartott minket, de amikor megidéztek egyet, mozgott a függöny, nagyon megijedtek. Hiába mondom anyának nem hisz nekem. Szerencsére tesóm mellettem áll. Tegnap a suliban: van egy műhely, az már ilyen lerokkant. (Egyébként a suli helyén régen mocsár volt amibe az emberek belefulladtak) az ablakon keresztül láttunk kaszást, sikolyfelyet. Egyszer ott a szekrény lakatra volt zárva. Egyszer csak kinyitódott a zár. Percenként egy picit nyílott nyílott a szekrény. Mozogtak a cuccok, fehéres dolgokat láttunk. Aki nem hisz a szellemekben, kicsit dilis. Léteznek!
2015. szept. 9. 15:02
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdező ismerőse vagyok és véletlen az ő neveben írtam :D
2015. szept. 9. 15:03
 5/7 anonim válasza:
Én még sose láttam semmi furcsán de mindig is szerettem volna szellemeket látni
2015. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk az volt ,hogy már rég volt egy titkos csapat ,akik szellemek után nyomoztak a suliban ,és nemrég engem is bevettek . Egyik nap azt láttam ,hogy egy furcsa kislány szaladt a folyosón ,és elment jobbra a felsősök folyosójára ,én rögtön utána is szaladtam ,mert ismerős volt nekem ,és meg akartam kérdezni ,ki is ő, bekanyarodtam a folyosón és sehol nem volt. Ezt elmondtam egy fiúnak ,aki a folyosón állt előttem ,és azt mondta ,nem is látott senkit ,csak engem szaladni ,mint egy őrült. :P
2015. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én hiszek és láttam is 5 évesen, azóta hiszek
2015. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!