Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pék és a cukrász szakmához...

A pék és a cukrász szakmához szükséges éretségi?

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Éretségi" nem.

Érettségi igen.

2015. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked igen. Ha nem érettségizel le, akkor nevetni fognak rajtad.

Az érettségi olyan, hogy ha megvan, az nem érdekel senkit, de ha nincs meg, akkor szívhatod a fogad.

Két t.... érettségi... Könyörgöm... Tudom, hogy nem szeretsz tanulni, meg unalmas meg nem érdekel, meg sz.r meg minden, de.. áhh..

Mennyé cukrásznak vagy péknek. Attól, hogy hülye vagy, még képes lehetsz szép cukorvirágokat csinálni! Van ilyen ismerősöm!

2015. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nos, én úgy gondolom, hogy mindenképp szükséges. Manapság már érettségivel sem lehet elhelyezkedni, nem hogy nélküle. De, szerintem neked még sokat kell ahhoz tanulnod, hogy sikerüljön, ha még magát a szót sem tudod leírni :)
2016. júl. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább az egyértelmű, hogy neki nincs. :D Remélem, nem is lesz...
2016. júl. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell ezekhez a szakmakhoz erettsegi. ha jol megtanulja a szakmat akkor nem baj ha nincs erettsegije felesleges hulyeseg csak annak jo aki tovabbtanul kerdezo kitanulsz egy ilyen szakmat kutyat nem fogja erdekelni hogy van e erettsegid ha ugyesen dolgozol a szakmadban
2016. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sot ha nagyon raersz akkor tanuld ki mindket szakmat. erettsegire ne pazarold az idod gondolom nem mesz ugyse egyetemre. inkabb legyen ket szakmad mert az erettsegi cart nem er
2016. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!