Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiúk miért furcsállják, ha...

A fiúk miért furcsállják, ha egy lány gázpisztolyt és gázsprayt hord magánál?

Figyelt kérdés

Ez manapság,a mai közbiztonsági viszonyok mellet miért furcsa? Nem kellene inkább természetesnek lennie?

Miért hüledeznek a pasik,amikor meglátják az oldalamon?


23/L



2015. szept. 4. 18:24
 1/7 anonim válasza:
0%
mert nincs rá szükség
2015. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. ?


Tehát manapság egy nőt nem érhet támadás hazánkban?


Gondolom akkor azzal is kidobtunk egy csomó pénzt,hogy van lakásriasztónk. Valamint a mobilkereső program telepítése is csak úri huncutság a telómon? A 20 ezres bicikli lakatról nem is beszélve.

2015. szept. 4. 18:38
 3/7 Inowiel válasza:
A kérdésedből kicsit kitűnik, hogy büszkén mutogatod a fiúknak a fegyvereid... De válaszolva rá jól teszed, hogy tartasz, csak ne nagyon hangoztasd. Jobb ha nem tudják, a meglepetés ereje miatt. Ha lett volna nálam ilyen tegnap, nem üt arcon egy vadidegen férfi tiszta erejéből. Tudtam, hogy meg fog ütni, mert úgy közeledett felém, de tehetetlen voltam, magasabb és erősebb volt. Hétfőn én is veszek magamnak valamit... 31/L
2015. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem furcsállom csak ne kapjak belőle. 17/F
2015. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Bár találnék ilyen lányt!


Nálam is van állandóan egy gumilövedékes forgópisztoly és 1 gázspray legtöbbször. Otthon van összesen 3 pisztolyom és változó hogy melyiket viszem magammal, de általában a gumisat.


Eddig a legtöbb nőt ez eléggé elrettentette, amikor tudomást szereztek róla.


Sajnos akartak már kirabolni 16 éves koromban és akkor csak az mentett meg, hogy a nagypapám egy gázsprayt adott nekem még korábban, ami mindig a kabátzsebemben volt. Komolyan veszem emiatt az önvédelmet. Senki más nem véd meg, maximum te magadat.


25/F

2015. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó! Ez egy nagyon jó dolog, hogy van nálad gázpisztoly De! Gumilövedékkel töltött fegyvert Szigorúan tilos közterületen viselni(autó belseje is közterületnek minősül). Ha elkapnak akkor elveszik a piszolyod, büntetést rónak ki és akár fel is jelenthetnek! Szóval vigyázz magadra de ne így! Ezt az üzenetet nem kioktatásnak szánom, csak szólok, nehogy meglepetés érjen.
2015. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:
#6: Nem fogja meglepetés érni, mert amit írsz, az nincs így. Nincs tiltva a gumis gázpisztoly gumira töltve viselése és már van lezárt ügy is egy ilyennek védekezőnél, akit felmentettek minden vádpont alól egy ilyen ügyben.
2015. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!