Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt érzem, hogy szerelmes...

Azt érzem, hogy szerelmes lettem az egyik tanárnőbe. Tényleg azt érzem hogy szeretem, vagy ez rengeteg másik emberrel megtörténik? Lent leírom.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 10. osztályos. Tudom, valószínűleg betegnek fogtok tartani, de azt érzem, hogy szerelmes lettem a tanárnőbe... Azzal tudnám magyarázni, hogy a korombeliek valami oknál fogva nem jöttek be nekem, inkább a 25-40 éves korosztály. Tisztán látva a dolgokat, ha nem is lenne párkapcsolatban, akkor is max. 1% lenne az esélye hogy egy 16 éves diákja iránt egy nagyon picuri kis szikra lobban benne... Nekem nagyon tetszik, és nagyon aranyos nő... Próbáltam kiszeretni belőle, mert ismételvén magamat, ez 0%, esélytelen, próbáltam haragudni rá, próbáltam utálni, próbáltam nem figyelni, de ahányszor sikerült, másnap megláttam, és elolvadtam, ami valameddig sikerült, az mindig összeomlott... Nagyon balfék egy eset, de ha visszagondolok, teljesen pontosan tavaly óta lettem szerelmes, most hosszú hajat növesztett, és brutálisan gyönyörű... Ebből az esélytelen dologból valahogy ki tudnék mászni? Ne trollkodjuk el a dolgot, kérnék mindenkit! Nagyon köszönöm a válaszokat előre is...

2015. szept. 4. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

"Ebből az esélytelen dologból valahogy ki tudnék mászni?"ól



Hülye vagy? Kimászni? Inkább bele!


Ezt vedd meg antikváriumból: [link] és ajándékozd neki,de titokban,hogy mások a suliban ne tudják!


Sok sikert töki!



37/Kan

2015. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de van egy olyan érzésem, hogy kinevetne... És ha nekiadom, akkor hogyan tovább? Mellesleg nézem a könyv borítóját, tudom hogy nem az alapján kell megítélni egy könyvet, csak hát az a két pucér nő rajta... Szerintem totál hülyének vagy perverznek fog nézni ha-igaz titokban-odaadok neki egy könyvet, amire első ránézésre két pucér csajszit fog látni. Megpróbálhatom, egyszer élek, nagyon szerelmes vagyok belé, de nem hiszem, hogy egy hűtlen nő lenne... Nagyon aranyos és kedves és tiszta... Köszi a segítséget azért!
2015. szept. 4. 20:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy diákért egy 2003 óta tartó kapcsolatot nem fog csak úgy eldobni... Nem öreg nő, 32-34 éves... A tanárnő valami eszméletlen gyönyörű, de nem hinném, hogy bármi is lehetne köztünk. :) Bánt, hogy nem vagyok 27-28 éves, de ez van, rengetegen táplálnak számukra elérhetetlen személyek iránt hiú érzelmeket. Ebbe estem én is.
2015. szept. 4. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez a könyv már 4X működött!!!!


Add neki!


37/Kan

2015. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyakori, hogy a kamaszok kicsit belezúgnak a tanáraikba, tanárnőikbe. Tombolnak a hormonok, ez is rásegít a dologra. És persze adott egy kedves, szexuálisan teljesen érett ember, aki sok időt tölt veled, és sok figyelmet fordít rád. Ez az ösztönös énednek már felhívás keringőre.

Teljesen általános jelenség. A legtöbben átesnek ezen, persze más-más mértékben. Nekem is volt egy-két szívem csücske a tanerőben, középiskolás éveim alatt. Nekem csak tetszettek (nem csak külsőre, de emberileg is, illetve személyiségükben), de szerelemtől nagyon messze volt a dolog.

2015. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy egy nő és egy putto van a képen,és mivel művelt nő,tudni fogja mit kell látnia. A fiatal anygal tükröt tart a nőnek...
2015. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de szerintem az nem csak fellángolás, ha 1 éve szerelmes vagyok belé, és érzem, hogy szeretem... Nem arra kellene, hogy lefeküdjek vele. Én nem csak hátulról nézek egy nőt, minél inkább elölről, és belülről is. Órán nem tudok írni, pedig az egyik kedvenc tantárgyam amit tanít, folyton csak a szavait hallgatom, és csak nézem a tanárnőt. Valamiért időpocsékolásnak veszem azt, hogy írjak, mert akkor nem tudok koncentrálni rá... Nem normális ez már szerintem, de hiába mesélem ezt be magamnak, hogy nem kéne... 3 hónapot, ameddig tartott a nyári szünet, próbáltam kiszeretni belőle, nem gondolni rá... De ahogy megláttam, annak a másodpercnek a tört része elég volt, hogy azt a 3 hónap "bemesélést" a porig rombolja...
2015. szept. 4. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Velem is volt ilyen, csak én máshogyan próbálkoztam. Virágot neki név-nő napra! Az meglágyítja a nők 95%-át. Onnantól várnod kell 2 évet aztán szabad préda, csak ne iskolán belül "ismerkedj" meg vele, hanem majd valahol találkozzatok és ha ügyes vagy akkor a furulyázásig eljuttok és utána már 1 lépés és mehet a torpedó. Csak ne ejsd teherbe! Mert 10 évre bezárják a börtönbe és kiszeret belöled. Még mielött félreértené bárki is én nem jutottam el a teherbe ejtésig. Sajnos a furulyázás 1 hajszálon múlt. De a virág az nagyon bejött neki, úgyhogy szerintem virággal közelíts! Sok sikert a tanár néni megdöntésébe. 16/F
2017. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!