Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velem van baj vagy a barataimmal?

Velem van baj vagy a barataimmal?

Figyelt kérdés
Egyik b.nömnek azt mondtak hogy fogyott combbol mikor hizott...azt mondjak neki az egyik farmerere hogy nagy ra mikor a labanal annyi hogy nem feszül iszonyatosan ra hanem nyulik rajta de a derekanal meg szük egy kicsit...en meg tenyleg figytam es ezt egyik lany mondta is es elkezdtek vele ugymond vitatkozni hogx marpedig nem...pedig tenyleg fogytam vagy legalabbis formasodtam....akkor levagattam a hajambol kb 20 cm-t erre zt mondjak hogy alig lett rövidebb...pedig ha elöre teszem akkor a mellemre se er le szinte eddig meg majdnem a derekamig ert...velem van a baj? Vagy mi törtenik? Mit lehet csinalni ezzel ha lehet egyaltalan?
2015. szept. 4. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Az emberek ízlése teljesen más... Én fiú vagyok, de pl. most vettem pár új ruhát, az egyik osztályban mindenki megdicsérte, hogy hú de jó pólód van, meg milyen frankó farmer rövidnadrágot vettél, a másik osztályban meg észre sem vették hogy új. Régebben vettem 2 pár új cipőt, abban az osztályban ahol megdicsérték a pólót meg farmert, észre sem vették, de a másikban meg mindenki felemlegette, hogy milyen frankó, meg ők is ilyet akarnak, hol vettem. Tehát egyrészt ízlés kérdése, mindenkinek más a vagány, van aki szerint a ruházatod/alakod/hajad rohadt jó, és lehet van olyan is aki meglát és azt mondja, hogy "hú, ha így néznék ki, ki sem tenném az utcára a lábam". Valszeg a 2 barátodnak nagyon különböző az ízlése, és őket pl. nem is igazán izgatja a haj hossz, vagy észre sem veszik mondjuk.
2015. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Metekozz jobban jársz!
2015. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!