Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kapunk a 13 éves kislányom...

Hol kapunk a 13 éves kislányomra ekkora nadrágot? Hol árulnak ilyen nagy vagy még nagyobb méreteket? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát a 13 éves lányomra kéne farmernadrág. Alacsony és kövér. 149 cm és 90 kiló körüli.

Itt vannak a méretei:

Derék:123 cm

Fenék:131 cm

Comb:76 cm

Lábhossz:78cm



Betegség miatt nem tud fogyni. Olyan szabást keresünk, ami kissé úgymond tartja vagy megemeli a hasát, lehetőleg magas derekút. Csőnadrágot szeretne, de bármilyen jó igazából. Köszönöm a válaszokat!



2015. szept. 5. 12:53
 1/7 anonim válasza:
A Kik-ben lehet kapni (a felnőtt részlegen) divatos, nagy méretű női ruhákat, olcsón. Elképzelhető, hogy hosszabb nadrágot találtok csak, de annak a szárait egy ügyes varrónő le tudja vágni és beszegni.
2015. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak farmer jó? Háát..... Ilyet nem lesz könnyű találni, de én is csak a KiK-ben láttam ennek a leírásnak megfelelőt.
2015. szept. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!
2015. szept. 6. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, hogy diaebetes miatt nem tud fogyni. Beszélni kell az orvossal, hogy állítsa át a kezelést, kevesebb szénhidrát, kevesebb inzulin.
2015. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki beszelt itt diabetesrol?
2016. márc. 14. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég régi a kérdés, megkérdezhetem egyátalán aktuális-e még? Főleg a lányka méretei.

Amúgy

2016. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, aktuális
2016. márc. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!