Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell e tartania a mai helyzett...

Kell e tartania a mai helyzettől egy egyszerű vidéki kisembernek?

Figyelt kérdés

Én egy 23 éves vidéken élő friss anyuka vagyok. A párom 25 éves és van egy 4 hónapos kisfiunk. Kb 2 éve vettünk egy házat hitelre, szépen rendbetettük és egy éve be is költöztünk. A kisfiunkat akinak az érkezését jó előre megterveztük már ide hoztuk haza ! :)

Na most én lennék a világon a legboldogabb ember,mert eddig minden a terveink szerint alakult, a gyermekünk egészséges, mi is azok vagyunk,van otthonunk és munkánk. Szerényen ugyan de boldogan éljük a mindennapjainkat. Viszont egyre jobban aggaszt ami a világban zajlik. Szerintetek van mitől félnünk?

Úgy szeretném élvezni a kis életünket,de minden nap azon aggódom hogy vajon mi fog történi....



2015. szept. 7. 13:42
 1/8 anonim válasza:
Hogyne lenne mitől félni, csaképp nincs sok értelme elcseszni a jelent a jövő felől való aggódás miatt. A félelem érzése természetes, amíg nem megy közvetlenül a boldog életetek kárára. Szerintem emiatt inkább érdemes aggódnod.
2015. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mondjuk azt erősen kétlem, hogy egy világháborút megkockáztatnának a fejesek. Abba ők is kinyiffannának. Én inkább aggódom felmelegedés miatt. A tartós 40 fok kikészít. (Első voltam)
2015. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van bármi történhet új ősrobbanás stb. De kézzelfogható félelem a menekültek betörései. A mi utcánkban több helyre is betörtek a menekültek mikor itt randalíroztak részegen. Mi is vidékiek vagyunk.
2015. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Oszinten szolva lehet folyamatos rettegesben, de minek? Ha ennyire aggaszt minden, ami toled tobbszaz, tobbezer kilometerre tortenik, annak ellenere hogy jol vagytok, jol eltek, minden jo korulotted, lehet hogy pszichologust kene keresned a szorongasaid feloldasahoz.


Mielott megkerdezned, nem, nem normalis egy 4 honapos gyerek mellett folyamatosan azon kattogni, hogy uristen, most Irakban harcolnak, uristen, most Indoneziaban foldrenges volt, uristen most Sziriaban lovik a fovarost, uristen uristen uristen... Foglalkozz a gyerekkel, foglalkozz a sajat eletetekkel, mindenkinek sokkal jobb lesz.

2015. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek hogy időt szántatok rám és válaszoltatok nekem! Nem azok a dolgok nyomasztanak igazán amik messze vannak tőlem....hanem ami itt zajlik körülöttünk! De ettől függetlenül igazat adok....valóban túl sokat szorongok amit nem kéne. Igyekszem abkisfiamra koncentrálni és semmi más vágyam nincs csak hogy az édesapjával együtt szeretetben felnevelhessük....és legyen jövője a gyermekemnek! Remélem ebben nem akadályoz meg senki és semmi. Örülök hogy azt mondjátok hogy egy harmadik VH nem valószínű

.... Remélem szerencsétlen menekültek is célt érnek valahol és kicsit helyreáll a világ rendje!

2015. szept. 8. 11:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és sajnos világ életemben sokat szorongtam.... Egyszer jártam pszichológushoz, nagyjából megfejtettem álltala ennek az okát de a megoldást nem leltem meg. A fölös energiáimat igyekszem beleölni abba hogy mosolyt csalják a Kisfiam és a párom arcára 😊
2015. szept. 8. 11:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, szerintetek mennyire életszerű az az elképzelés hogy ezek a bevándorló népek Európában is szeretnék felszámolni a kereszténységet? Csak mert sok helyen írna ilyen elképzelésekről....
2015. szept. 8. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
3.dik vagyok. Lehet sajnálni a menekülteket a szerencsétlen gyerekeket és jószándéku családokot. De nem a 20 éves idiótákat. Tòbb hejre is betörtek a mi falunkban és minden éjszaka (de már néha nappal is) itt mennek az utcán 15-20 fös bandában kezükben sörrel vagy borral üvöltöznek hugyoznak szarnak söt pár szomszédommal láttuk hogy az egyik az utcán verte ki. Azért ezeket nem sajnálom hùzzanak a francba. A szerencsétlenek jòlelküek pedig kabjanak szállást mert ök megérdemlik.
2015. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!