Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van úgy, hogy ti azon paráztok...

Van úgy, hogy ti azon paráztok, hogy vajon ez a valóság -e?

Figyelt kérdés
Sajnos sokszor van ez az érzésem , vagy , hogy ezen idegesked3k, hogy ez a valósag ? És nem tudom , hogy tereljem el erről a figyelmem vagy , hogy nyugodjak le és felejtsem el az egesz , tudom butasag , de sokszor ténylg megijedek , amikor tudatodul bennem , hogybz mind a valóság. ?.

2015. szept. 7. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet h nem ez a valóság, de jobb híján ezt adottnak veszem.

Meg ugye a szimulált kellemetlenségek is pont olyan rosszak lehetnek mint a valóságosak.

2015. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Omg O_o

Ezek szerint nem csak én vagyok ilyen hibbant... Bár inkább fordítva szoktam érezni: mi van, ha én ezt csak úgy hallucinálom, és hülyét csinálok magamból? Főleg, ha nem ,,megszokott" a tevékenység, hanem olyasmi, ami más szituációban kifejezetten nevetséges, mint pl. egy énekórán hangosan énekelni egy népdalt, vagy ha ovis korú gyerekekre vigyázok, és játszom velük, hogy lekössem őket, belegondolok, hogy én most tulajdonképpen barbizok/legózom/arról beszélgetek, hogy ,,a Pistike milyen csúnya, rossz kisfiú". És ezek a maguk nemében nem gázosak, csak elkébzeled őket egy másik környezetben...

Jó tudni, hogy vannak még ilyen idióták, mint én, és ezt most ne vedd sértésnek :)

2015. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!