Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Steel...

Mi a véleményetek a Steel City Tattoo szalonról, Miskolcon?

Figyelt kérdés
Jól dolgoznak, kedvesek, milyenek az árak?

2015. szept. 8. 10:24
 1/1 A kérdező kommentje:

Facebookon van egy rahedli értékelés legtöbb pozitív, az 5 csillagot adók hosszasan le is írják miért adták, de akik 3-ra, 2-re, 1-re értékelik azok nem írtak oda semmit, hogy miért.

Láttam képek alapján, hogy jól dolgoznak, szóval az inkább nem is kérdés, csak attól fosok igazán, hogy hiába én fizetek, én rendes vagyok, esetleg kiröhögik a mintát amit viszek, vagy engem mer "hogy néz már ez ki, mit akar ez itt?".

Nem vagyok se nem szép, se nem vagány, se nem férfi, szóval félek, hogy kilógok a sorból.

Ez egy kicsit átment pszichológiai önértékelési zavaraimnak boncolásába, bocsi. Mert ahogy ismerem magam, ha mégis kiröhögnének, vagy beszólnának biztos, hogy elbőgném magam és vagy megsértődve elhagynám a helyet.

2015. szept. 8. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!