Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elszeretném küldeni az egyik...

Elszeretném küldeni az egyik könyvkiadónak (e-mailen keresztül) a könyvemet, azzal a reménnyel, hogy megtetszik majd nekik. Mit írjak az e-mailben?

Figyelt kérdés
egy tini könyvről van szó, 18 alatti vagyok, de kiszeretném adni a könyvet. Nem akarok még a kezdésnél elrontani mindent, szóval mit írjak az e-mailben hogyan szólítsam meg őket, és stb--stb--- az egész könyvet küldjem el, vagy csak az első pár oldalt. Minden tanácsot ami csak az eszetekbe jut, azt írjátok le nekem légyszi.

2015. szept. 9. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Elszeretném?

Senkit nem illik elszeretni senkitől!

Kiszeretném?

Ez pedig kellemetlen (ha kiszeretsz valakiből). Részvétem.


Szerintem előbb inkább tanulj meg magyarul, mert így az sem biztos, hogy elolvassák az írásod.

2015. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ó, kedves válaszoló. Nem voltam kíváncsi a kioktatásodra. Bár, így, hogy belemntünk a dologba, attól, hogy valamit elírtam/félreírtam és a további variációk, egyáltalán nem biztos, hogy nem tudok magyarul. Inkább tanulj meg csöndben maradni, mert nem sokra mész ezzel a kommenttel az életben. Részvétem.


Amúgy meg, mi volt a bájos célpod ezzel a kommenttel, mert én komolyan nem vágom, hogy mért kell mindig mindenbe belekötni...

2015. szept. 10. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elsőre nem értetted meg:

NEM FOGJÁK ELOLVASNI, ha nem jó a helyesírásod. Csak akkor, ha valami észvesztően érdekes már az első lap... azt meg nem igazán hinném.


Amúgy volt már jó pár ilyen kérdés... neked sem tilos visszaolvasni.

2015. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ÉN elhiszem, hogy szívesebben olvasnak el, egy jó helyesírású egyén írásait. De nem véletlenül vannak szerkesztők a könyvkiadónál..


Amúgy meg kinek mi az érdekes. Ha nem olvassák el, hát nem olvassák el, az én személyes problémám.

2015. szept. 11. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!