Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó úton haladok?

Jó úton haladok?

Figyelt kérdés

Meséllek egy kicsit magamról..


-Én egy 19 éves kozépiskolás végzős srác vagyok. Kicsit magasabb növésű (185 cm) barnaszemű, barna hajú.


-Szeretem a szakmát, amit az iskolában tanulok..Az épületek tervezését.. Az osztályban a legsikeresebbek közé tartozom.. Egy pár éve már elválalok más feladatokat/munkákat is pénzért, ami mellet jobban örülök a tapasztalatoknak és a gyakorlásnak.


-Szeretek odafigyellni ,hogy mit eszem, mennyit és mikor. Sokat járok konditerembe, mert szeretem ha teszek magamért és az egészségemért. Másrészből boldogá tesz legbelül az, hogy fejlődök abba az irányba ahová szeretnék eljutni..


-Álltalánosban még csak egy számítógep bolond, magammal nem torodok csak másokkal típus voltam.. Barátaim is csak úgy össze vissza néha voltak, és azok is csak egy időre.. Sosem találltam e helyemet.. Ez mellet egy puhány, önbizalomhiányos béna elveszett kis krapek voltam.. Még a lányok se szerettek annyira, és ha össze is johetett volna akkor elcsesztem az egésszet..


-15 évesen azt mondtam ebből elég, és válltoztattam az életem minden pontján..


-Elkezdtem megismerni önmagam.. Idővel felválaltam mindent a tehetségemmel és hibáimmal együtt.. Elfogadtam azt az énemet és ezzel fejlődtem minden téren ahol szükséges volt..


-4 év alatt sokkal tobb ismerősöm lett, jóbarátokra is szert tettem és 3 csodállatos barátnőre is..


-Azonban most ahogy utolsó éves vagyok és az utolsó kapcsolatomnak is vége lett, elkezdtem tisztábban látni..


Észrevettem ,hogy valahogy máslettem mint a többi korombeli..


-Nemtudom elképzellni korombeli lánnyal magamat egy kapcsolatban..Valahogy nem tudnak megfogni a belsőjükkel, és már meguntam a folosleges hisztizésüket.. Amikor meg akarom veluk kozosen beszéllni a problémákat/dolgokat, akkor az összes csak néz és nem csinál semmit.. Ennek eredménye, hogy megunom az eggyoldalúságot és a kapcsolat szépen végetér bennem..


-A körülöttem lévő srácok mindenre szarnak és abbszolút nincsenek igényeik.. Valahogy már kevesebbet is beszéllek velük, mert nem találljuk az értelmét..


-A leg roszabb tény pedig az ,hogy isten hátamögött éllek.. A körülöttem lévő emberek azok egymás is kibeszéllik.. Az itteni régi barátaim már furcsán néznek rám, mert keményen kuzdok az álmaimért és kevesebbet járok el szórakozni és hulyéskedni..


Úgyérzem megtalálltam a saját utam, de ezen szószerint csak én járok.. De néha hiányzik egy ember akivel éllőben eltudok beszéllgetni, és nem csak bologat mindenre a telefonját nyomva instagramon/facebook on kép likeolgatás mellet.. És a szépdolog ebben az ,hogy soknak ez a menő és utánozzák..


19 évesen, úgyérzem látok olyan dolgokat amiker más lehet ,hogy még nem a korombeliekben..


2015. szept. 13. 14:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!