Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szól a Robin Hood?

Miről szól a Robin Hood?

Figyelt kérdés
Miről szól a Robin Hood? Mikor és holj játszódik, kiről és miről szól?
2015. szept. 13. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Komolyan nem ismered?? Még a Disney-s feldolgozást se?? :O
2015. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Robin Hood-ról szól!
2015. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleng nem ismerem, nem láttam még soha >.<"
2015. szept. 13. 18:44
 4/5 Fanni27 ***** válasza:
Pedig az nagyon jó! Mármint én a Disney-s feldolgozást láttam, és Mándy Ivántól olvastam. Arról szól, hogy Robin a szegények és elnyomottak védelmezője próbál segíteni ezeken az embereken. A sherwoodi erdőben bújkál a csapattal (akik hozzászegődtek), mert a bíró mindent megtesz azért, hogy elkapja a lázadókat, közűlük leginkább Robint, akit vezérüknek választottak a sherwoodi erdő lakói. De őt nem olyan könnyű elkapni, mert ravasz, fürge, vakmerő, jól vív, a legjobb íjász, és nagyon jó barátai vannak, akik bármikor képesek feláldozni magukat érte. Oroszlán szívű Richárd idejében játszódik, ő is szerepel egy kicsit. Én nagyon szeretem! Az elején a könyv szerintem elég durva volt, de utána már nagyon tettszett. :D
2016. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi az a Disney? XD
2016. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!