Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefon bemérése?

Telefon bemérése?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a telefonomat (CAT B15Q). Androidos okostelefon. Arra lennék kíváncsi, hogy be lehet-e mérni? Nem fix szolgáltatónál vettem, hanem kártyafüggetlenül. Tehát nem tudom kihez forduljak.Vagy könyveljem el magamban hogy nem látom tőbbet a telefonomat? Kérem valaki segítsen!

2015. szept. 13. 20:24
 1/7 anonim válasza:
Elvileg a google-val valahogyan be lehet az acountodon belül
2015. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2015. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A rendőrség be tudná mérni ha bejelentem hogy elhagytam?
2015. szept. 14. 09:10
 4/7 KJ1000 válasza:

Elvileg be tudnák mérni, ha akarnák és be van kapcsolva és csatlakozva van valamelyik hálózathoz. Sajnos nem hiszem, hogy vennék a fáradságot valaki telefonjának a felkutatásához. Plusz, ezt nem úgy kell elképzelni, mint a filmekben, hanem az egyes adótornyokhoz viszonyított jelerősségből lehet megállapítani háromszögeléssel. Így működik a telefon helymeghatározása GPS és internet nélkül, ami egyébként is baromi pontatlan. Tű a szénakazalban, de legalább azt tudod, hogy melyikben van :)


Ha van rajta mobilnet és aktivált gmail acc, és netalántán be is van kapcsolva, akkor GPS alapján a már feljebb küldött linken le lehet kérdezni, hogy hol van.


Sikeres keresést kívánok!

2015. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor a rendőrségre nem számíthatok?
2015. szept. 14. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:

És mégis hogy a tökömbe mérik be??? Gondolkozzatok már!!

Szerinted egy 10 emeletes házban ahol van vagy 100 lakás ott honnét fogják tudni, hogy hol van???

A GPS is kb 5-10m-es pontossággal tudja megmondani, hogy hol van a telefon, de b_szhatod ezt már egy sima emeletes háznál is.

Ez csak a gyökér-hülye filmekben működik a valóságban nem.

2015. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KJ1000 válasza:

Azért ez az 5-10 méter lehet 50-10 és 5-1 is :) Attól függ hol, mennyi műholddal, milyen GPS vevővel stb stb. A katonaiakról szót sem említek, az már tényleg nem ide tartozik.


Ha a kérdező az utcán hagyta el valahol a betondzsungelben, akkor nyilván pontatlanabb lenne a mérés. Ha valami legelőn akkor már jobb. Ha ellopták és/vagy valaki elvitte haza akkor sajnos nem sok mindent tudsz tenni.


Azért tiltsd le a számot a szolgáltatónál. Ha jól be volt állítva a teló, akkor Google accra sok mindent szinkronizált és "csak" egy új készüléket kell venni (meg nyilván sim-et ugyanarra a számra).


Nekem egyszer nyúlták le a telóm 8 éve, hát szar érzés. Sajnálom és kitartást kívánok :)

2015. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!