Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El kell mennem a tárgyalásra...

El kell mennem a tárgyalásra vagy elég írásban vallomást tennem?

Figyelt kérdés

Kaptam egy rendőrségi papírt, mert anno átvertek egy telefonvásárlás miatt.

Az 1. oldalon beidéznek tanúként, ahol kötelező megjelennem.

A 2. oldalon viszont azt írják, hogy az írásban történő vallomástételt engedélyezik.



2015. szept. 14. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha könyvet olvasol, és az 1. oldalon az van, hogy a főszereplő Jack-nek hívják, a 2. oldalon viszont már Bélának, mert csak hazudta, hogy ő Jack, akkor ettől függetlenül nem marad Jack, csak azért, mert megemlítette az 1. oldalon, hogy őt így hívják :)


Szóval kötelező megjelenned, DE -feltételezem indokolt esetben- írásban is engedélyezik.

2015. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor minek elég feladnom postán a vallomásomat 8 munkanapon belül? Mármint, ha el kellene mennem, miért elég leírva, és postán feladva? Ezt nem értem.
2015. szept. 14. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért jobb ha mész,mert akkor tudnak neked kérdéseket is feltenni.
2015. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az én vallásom írásban történik, nem hiszem, hogy szóban fognak kérdezni. És rajtam kívül van még 17 sértett.
2015. szept. 14. 11:30
 5/7 A kérdező kommentje:
*vallomásom
2015. szept. 14. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha felhívod telefonon az idézést aláíró rendőrtisztet és megkérdezed.
2015. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bíró írta alá. De ez mellékes.

Beszéltem egy rendőrrel, nem kell elmennem, mert ma feladtam a vallomásom, csak az erről szóló ajánlott szelvényt meg kell őriznem.

2015. szept. 16. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!