Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Keresek egy számot, de sajnos nem tudom sem az előadóját, sem a címét. Hogy tudnám megtalálni? Egyáltalán van rá esélyem?

2015. szept. 15. 20:32  Privát üzenet  

A válaszok

Tehát szedjük össze mit tudsz:

semmit...

Ezalapján nem nagyon találhatod meg a dalt...

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. szept. 15. 21:18 Privát üzenet
ha egy videóból szedted és az alatt megy, akkor van zenefelismerő amibe belinkeled és kiírja a számot.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. szept. 15. 22:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

az a baj hogy egy cd-n halottam, de azt nem tudom elkérni

azért köszönöm a válaszokat :)

# 3/3Időpont 2015. szept. 16. 15:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon régen néztem egy filmet és nagyon szeretném megtalálni. Sajnos csak egy jelenetre emlékszem belőle . A vatikánban játszodik. A főhős megbotlik belegabalyodik a függönybe...
Hogy tudok valakit megtalálni a városban ha nem tudok róla semmit csak a nevét és, hogy ebben a városban él? Sajnos közösségi portálokon nem találtam. Valami tipp?
Kisebb koromban olvastam egy ifjúsági regényt, amit imádtam, de sajnos nem tudok visszaemlékezni a címére, a tartalmáról is csak nagyvonalúan vannak emlékeim, hogy tudnám...
Hogy hivjak az eloadojat a to the radio cimu 2010-es pop zenenek? Neger no enekli es egy erdoben buliznak sajnos mar egy ideje probalom megtalalni de sehol sem akadok a nyomara...
Egy videót szeretnék megtalálni, de sajnos elfelejtettem a címét:S Tppek?
Aloha minna! Nemrég egy mol kútnál történő megállás során találkoztam egy termékkel, amit sajnos fél óra guglizással sem vagyok képes megtalálni. Hol tudom megnézni, miket árusítanak egy mol kúton?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!