Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátom nem tud...

A legjobb barátom nem tud velem kettesben önmaga lenni. Ez engem nagyon zavar. Mit csináljak? 16/f

Figyelt kérdés
Amikor kettesbe vagyunk kis híján elalszik. A többi barátjával meg mindig jól érzi magát. Azt mondja, hogy velem is. Meg, hogy én vagyok a legfontosabb neki. De én nem tudom elhinni, hogy őt nem zavarja. Engem nagyon zavar és mindig felidegelem magam ha ere gondolok. Megkértem, hogy próbáljon megváltoztatni. A gond csak annyi, hogy ritkán tudunk találkozni. Egyébként ő lány, de nem kell kombinálni... legjobb barátok vagyunk és kész.
2010. márc. 13. 17:07
 1/10 Sweet Dreams válasza:
100%
A legjobb barát? és ilyen dolgon felidegeled magad? Miért alszik el majdnem? Beszélgetni szoktatok és Te beszélsz többet? ha majdnem elalszik kérdezd meg fáradt-e ha igen akkor aludjatok egy kicsit dumáljatok utána ha nem akkor meg menjetek sétálni közbe dumáljatok vagy egyszerűen mégse olyan nagy a barátság mint azt Te gondolod. Ritkán tudtok találkozni Te azt a kevés időt is azzal töltöd, hogy idegeld magad miatta... van ennek így értelme?
2013. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azóta már eltelt egy kis idő. 19 évesek lettünk, ő meg ideköltözött a közelembe. Szóval igen volt értelme.:D
2013. ápr. 28. 09:15
 3/10 Sweet Dreams válasza:

Végre egy sikersztori :-)

Jó volt olvasni tőled, hogy "igen megérte :-)))))))

2013. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
örülök ha örömet okoztam:D
2013. máj. 1. 17:48
 5/10 anonim válasza:
update?
2020. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Huh ez elég régi. Azóta már 27 éves vagyok és a kérdésben a mostani feleségemről írok. :D
2020. nov. 12. 16:57
 7/10 anonim válasza:
wow az nem semmi
2020. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kistál_és_a_bor válasza:
100%

Köszönjük, hogy írtál!!

Ritkaság, hogy ennyi idő után megtudjunk ilyesmiket...

Köszi!

2021. júl. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kistál_és_a_bor válasza:
100%
És minden jót nektek_!!
2021. júl. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2021. aug. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!