Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék idegennyelvekből...

Gergő Filó kérdése:

Szeretnék idegennyelvekből fejlődni annyira hogy versenyeken legyen esélyem. Egy huncut petákom sincs Merre Hogyan? Többi lent

Figyelt kérdés
Átkerültem ebben az évben egy új suliba ahol a tanárok felé igen nagy elvárásaim voltak. Dióhéjban annyi hogy ha én versenyezni szeretnék az általam tanult idegennyelvekből akkor készítsenek fel megfelelően vagy legalább adjanak valami kis adagot amiből fejlődni tudnék. Na most amikor bekerültem a suliba a többiek is figyelmeztettek hogy ebből az elvárásaimból adjak le mivel pont az a 2 tanárt kaptam mind a két idegennyelvből(angol, német) akik a "legrosszabbnak" számítanak. Sajnos ezt 1-2 hét után meg is tapasztalhattam. Iszonyatosan lassan haladunk az anyagban. Kértem tőlük feladatokat de 3heti eggyel tudnak előrukkolni minden erőfeszítésem ellenére. Megvan a lelkesedésem az óriási ambícióm hogy én legyek a legjobb ,de rossz tanárral így is kevés esélyem van, mármint sem pozitív visszajelzés sem ösztönzés sem extra feladatot nem kapok. Mivel az iskolában a maradék 2 angol és 2 német tanár igazán jól oktat arra gondoltam hogy mi lenne ha tőlük kérnék ilyen lehetőséget mert én aztán nem fogok visszafejlődni sem angol sem németből. csakhogy ez nagyon nem fair és igazán udvariatlan megoldás lenne. Szerintetek mit tegyek? tanuljak könyvből? vegyem a 12.es anyagot? (btw tizedikes vagyok) Gátlástalanul furakodjak be más tanárhoz?:D Nem tudom mitévő legyek...

2015. szept. 23. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmikepp se torodj bele, ha kell probalkozz meg egyszer a saat tanaraidnal es ha nem megy akkor igenis kerj plusz feladatokat a rendes tanaroktol. Nekem toribol voltak hasonlo gondjaim, az osztaly annyira lassan haladt h kulon feladatokat kellett kernem kulonben megorultem volna... Altalaban heti 2 esszet beadtam a tanaraimnak es megkertem h pontozzak le, nekik ez kb 10 perc de nekem hatalmas segitseg volt. Irodalombol is csinaltam hasonlot mert a kezdo csoportba tettek de ott meg en voltam az egyetlen aki tanult mar elotte irodalmat ugyh nem akartam leragadni a buyguta kerdeseknel es csinaltam plusz elemzeseket...

Sztem a masik tanarok orulni fognak h motivalt vagy es igy talan les eselyed a versenyeken is

2015. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! sikerült, úgy érzem hogy a tanári kar kezd nagyon megkedvelni mint ambiciózus diákot!:)
2015. okt. 4. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!