Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem lehetne erről az oldalról...

Nem lehetne erről az oldalról a kötekedő barmokat kitiltani?

Figyelt kérdés
Feltettem ma egy kérdést és rendesen belémkötöttek, amikor kb. az egész szöveg lényege az volt hogy egy érzelmi csőd vagyok. Leálltak velem veszekedni, direkt hergelni. Kérdem én, mi a szart keresnek itt az ilyen emberek? Kétségbeesésében ide jön fel az ember, erre kötekednek. Kéne egy kitiltó gomb

2015. szept. 23. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott van a jobb alsó sarokban a "behajtani tilos" tábla ;)
2015. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használtam is, sőt megkértem üzenetben is szépen hogy hagyja abba mert nagyon idegesít. de az istenért nem. direkt hergelt, hiába jelentgettem.
2015. szept. 23. 22:38
 3/4 FüligJimmy88 ***** válasza:
Alapszabály: ne etesd a trollt. Az ilyenek élvezik, hogy következmény nélkül sértegethetnek embereket. És ha kitiltják? Jön helyette másik. Hidd el, ha lenne egy gomb, ami pofán veri az ilyet, egy sem lenne. De nincs. Nem kell az ilyennel törődni, ha valaki így viselkedik azzal csak ő lesz kevesebb, te nem.
2015. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megtennék, hamar kihalna ez a hely.


Teszem hozzá, engem az is rendesen tud bosszantani, mikor benézek a Humor topikba, és minden második kérdés az, hogy "Dancsó megengedte...?". Vagy mikor valaki hülyeséget ír válaszképp, és hiába javítom ki, és bizonyítom az igazam, még én vagyok a hülye, és én kapom a negatív értékelést. Utóbbi csak azért idegesít, mert sokszor a % alapján dönt a kérdező arról, kinek hisz.

2015. szept. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!