Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ideges vagyok?

Love you baby 5 kérdése:

Mit csináljak ha ideges vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pont ma történt egy eset hogy egy osztály társammal összevesztem és messengeren elég csúnyákat irkáltunk egymásnak.Ő mondta hogy behívatja a szüleit és ez így is történt. Beszélgettem az anyjával meg az apjával és mondták hogy ők nem így nevelik a lányukat ahogy én vagyok nevelve. Azt már nem is kell mondanom hogy egy elkényeztetett csajról van szó. Azt mondta az anyja hogy kinyalják a seggét és ki is fogják nyalni a seggét. Ekkor én mondtam hogy oké s visszamentem az osztályba. Utána bejött még egyszer az anyja és kérdezte hogy mit szarok le?! Mondtam hogy ezt az egészet. És akkor elkezdtem neki feleselni és azt mondta hogy b+. Utána a lánya ideges lett és be akart rohanni a terembe hogy megverjen de az anyja visszafogta. Utána én nagyon ideges lettem és belevertem a falba és elkezdett vérezni a kezem. Valószínűleg az igazgatónál fogok kikötni de ez nem érdekel. Engem miért nem hallgatnak meg és miért nem ért meg senki? Valaki segítsen hogy ilyenkor ha ideges vagyok mit csináljak??!
2015. szept. 24. 08:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!