Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenen stresszelek mit tegyek?

Mindenen stresszelek mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 9.-es... Elég kemény suliba járok és nagyon sokat kell tanulnom. Sajna nem vagyok egy annyira nagyon okos szóval igy még nehezebb... Tanulok és tanulok ebből áll az életem. Csak az a baj hogy néha úgy érzem eredmémytelenül. A tanárok szivatnak, nem értem az anyagot... Minden dogaírás előtt stresszelek. Dogaírás után is... Csak azért törekszem hogy a szüleim boldogok legyenek hogy jó jegyeim vannak... Kérlek segítsetek megőrülök!

2015. szept. 24. 19:40
 1/3 Lunariana válasza:
Irj puskat minden dolgozat elott. Ezzel atismetled a tananyagot. Tedd a padod ala ugy, hogy az elerheto legyen, igy magabiztosabban neki lathatsz az irasnak. Nem ajanlom, hogy hasznald ,de ez nyugtato erzest ad. Remelem bevalik,mert en is gyakran irok, de nem emlekszem arra,hogy eddig barmikor is hasznalatam volna.
2015. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez jó tipp köszönöm szépen:)
2015. szept. 24. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Az e modszerem is hasonlo de kicsit sem szabalyszego ;) tehat oran gondolom a tanar diktal te meg probalsz egy ertheto vazlatot osszehozni majd azt megtanulod. Na most, ha oran csak siman irsz (azert szelektalj h mi fontos) es otthon osszerendezed egy lenyegretoro vazlatta akk at is ismeteled es azt a vazlatot berakhatod barmilyen fuzetbe, ott lesz nalad es ha kell es ugyes vagy akkor leshetsz is belole. En azert szoktam erre ra mert konnyebb ugy figyelni oran h nem a fuzetvezetesre kell koncentralnom hanem csak irok hallas utan, es delutan szoktam megirni a rendes vazlatot.
2015. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!