Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire komoly a helyzet?

Ennyire komoly a helyzet?

Figyelt kérdés
Lejart az utlevelem. Apa mondta hogy gyorsan meg akarja csinaltatni. Megkerdeztem anyat hogy miert ilyen surgos es azt mondta hogy a hatarnal a multkor is bajok voltak es hogyha barmi tortenik akkor legyen utlevele mindenkinek... De en nagyon megijedtem. Ennyire komoly a helyzet? Kezdek félni, de van okom rá? Ha ez szamit, Budapetrol fel orara lakok. De itt vannak a mamák papák dédik, van egy gyonyoru kutyusunk es egy nyuszim is. Az eletem tonkre menne ha mindent itt kene hagyni. Kerlek mondjatok meg az igazat: van okom ennyire aggodni, vagy erre nem sok esely van? Annyira félek..

2015. szept. 24. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha csak a fatert nem körözik, és azért van így besózva, szinte térdelő rajtállásban a határ felé, akkor nincs mitől tartanod. Nálunk nincs háborús fenyegetettség. A bevándorlókat igyekszünk továbbküldeni. A politikai helyzet mindig is ilyen vállalhatatlan volt. Gazdaságilag sem vagyunk a szokottnál is rosszabb helyzetben. Mi másért kéne bármikor ugrásra készen várni a váratlant? Semmi olyan nincs, ami ne fenyegetett volna az elmúlt 25-30 évben is.
2015. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

"azt mondta hogy a hatarnal a multkor is bajok voltak"


Melyik határnál bakker, melyiknél??

2015. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
59%
atyaég mi lenne veletek ha a déli határnál laknátok?mitől kell félni az ország közepén?szerinted a fél ország reszket?
2015. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szüleid csak azt gondolják, bármikor kiebrudalhatnak bennünket az EU-ból. Így egy határátlépéshez útlevél kell.

Tiszta pánik már a tinik nagy része a félrehallott, olvasott hírektől.

2015. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, hogy mondod. Én a déli határnál lakok. Ha elesik a határ, azonnal írok, hogy tudjatok menekülni. Most már én is félek.
2015. szept. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Ehhez hogy jönnek ide a migránsok?
2015. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!