Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én és a hugom nagyon szeretnén...

én és a hugom nagyon szeretnénk kis tesót én 12 éves vagyo a hugom 8 anya és apa 38 évesek . Szerintem 40éves korukig még beleférne egy gyerek . Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleid dolga.
2015. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
8 és 12 évesen nem tudtok még szülni.
2015. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ki tudja láttam már aki szült
2015. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szép a sok gyerek, csak pénzbe is kerül, utánaszámoltatok ? Te legalább 13 lennél, azaz már neked is gyerekeid lennének, mire a legkisebb más mindig iskolába járna. kijönnének a szüleitek anyagilag, ha anyátok otthon lenne 3 évig a kicsivel ? Lehet, hogy ő is szeretne valamilyen szakmai karriert csinálni, meg talán el is fáradtak már veletek is.
2015. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyerekhez nem csak fogamzóképes felnőttek kellenek, akik még nem "öregek".

Kicsit tovább kell gondolni a dolgokat. Korántsem biztos, hogy a családi költségvetésbe beleférne egy újabb kisgyerek.

Biztonságban akarnak benneteket felnevelni és kenyérkereső felnőttként talán leginkább ők látják át, hogy ez így oldható meg csak, vagy "beleférne" egy újabb családtag.

No meg ha még bele is férne, nem biztos h. bármelyikük (v. mindkettőjük) újból végig szeretné csinálni a terhesség, kisbabás állapot rohadtul fárasztó korszakát.

Mert baromira nem fáklyásmenet az, csak a filmekben olyan cuki-muki-boldogság-béke-gügyögős boldogságtenger.

Pláne h. ott vagytok nekik ti is, akik a gyors ütemben haladtok az egyik legnehezebben kezelhető /kamasz/ kor felé.

2015. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!