Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Japánban vannak gluténérzékeny...

Japánban vannak gluténérzékenynek bolt? Vagy az egyéb boltjaikban?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
gugli a barátod.
2015. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat akarok
2015. okt. 6. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Az itt rinyálás helyett már negyvenhétezerszer kiguglizhattad volna. :D
2015. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kerestem is de egy hasonló helyzetű embertől akartam volna hallani aki tud is konkrét dolgokat mondani. Egyébként utána néztem párszor..
2015. okt. 11. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan 3 másodpercbe telt...

[link]

2015. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké és te eltudod olvasni mondjuk tanulok japánul, de én direkt magyar vagy legalább angol oldalt kerestem volna ja és a bunkózásból elegem van! ha fáj válaszolni vagy ha csak bunkón tudsz akkor inkább ne írj! ennyi
2015. okt. 12. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt sehol nem írtad, milyen nyelven akarsz, másrészt még magyarul sem tudsz, szóval kétlem, hogy bármilyen más nyelv menni fog... ;)

De megsúgom, beírod angolul a gugliba, és egyből ott is kiad hasonlót. Tudod, az agyad azért van, hogy használd, nem azért, hogy felforrjon benne a csatornalé, mint egy feministának. :)

2015. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mi lenne ha befognád végre oké megnézhetném ha minden áldott nap lenne időm rá! És??? akkor már le kell hordani az embert mondtam a bunkózásból nem kérek van belőle elég ebben a világban nem akarom hallgatni és ha ezek után sem bírnál magaddal akkor légyszíves ne írj mert nem érdekel a válaszod!
2015. okt. 22. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!