Kinek írjam meg?

Figyelt kérdés
írtam egy könyvet.Kinek küldjem el, milyen kiadónak? Vagy esetleg lehetséges az, hogy tv-s mese legyen belőle kèsőbb? 13/L. Tudom lehet hogy nem vagyok hozzà elèg idős....

2015. szept. 26. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl. nekem.

Érdekelne, hogy mit írtál.

2015. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt először beszéld meg a szüleiddel, és ők biztosan segítségedre lesznek, ha pedig nem, akkor (ha olyan a viszonyod vele) keresd meg ezzel az osztályfőnököd, hátha ő segít.

Egyébként egy jó tanács: ne küldözgesd el idegeneknek, nehogy a végén lenyúlják tőled. Nem azért, hogy paranoiát keltsek benned, de a mai világban sajnos nem lehet tudni, és lehet, hogy egy ütős kis mesét dobtál össze, ami akár sikeres is lehet, amire lecsaphatnak.

Sok sikert kívánok, és ha van fejlemény, én szívesen venném, ha tájékoztató jelleggel írnál róla 1-2 sort! :)

2015. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jogos.....

Amm ha valakit érdekelvmegtalálja a cicanevelde ujság oldalán

2015. szept. 29. 17:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta 15 éves vagyok és javítottam rajta. Melyik könyvkiadónak kéne?
2017. aug. 6. 20:03
 5/5 anonim válasza:

Szia megtudhatom miről szól?

14F

2017. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!