Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tumblr Segítséég. Hogyan van ez?

Tumblr Segítséég. Hogyan van ez?

Figyelt kérdés
Felraktam már pár posztot de miért van az,hogy senki sem "kedveli" meg semmi? Jó most igazából nem is az a lényeg, hanem az, hogy látják egyáltalán? Szóval amit én kiteszek azt mindenki látja? Vagy csak azok akik követnek? Mert nem igazán értem ezt... :) Segítsetek légyszíí!!:)

2015. szept. 27. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, alapjáraton azok látják, akik követnek (nekik felhozza a dashboard-jukon). De ha tettél tageket hozzá, akkor ha valaki rákeres arra a tagre, akkor ő is látja.
2015. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem köszii:DD

És akkor én miért látom azoknak a posztját akiket nem is követek? (Anélkül hogy rákeresnék valamire)

2015. szept. 27. 12:32
 3/3 Lelwut ***** válasza:
Pont azért nem látod, mert nem követed őket. Ha követsz valakit, akkor annak a posztjai jelennek meg a te dashodon.
2015. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!